Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home2/adargo/public_html/main/modules/mod_jt_superfish_menu/tmpl/default.php on line 23
free templates joomla

Novinky 2010

5. 4. 2010

 Aby toho cestování nebylo málo :-) tak jsme se s Darem vydali na dlouho naplánovanou výstavu do dalekého Holandska. Poprvé jsme si zkusili cestování autobusem se stejně "postiženou" skupinou pejskařů a jejich miláčky nejrůznějších plemen. Musím říct, že jsem po předešlém dobrodružství byla ještě hodně unavená a tak trochu mimo. Vyjížděli jsme v 17 hodin večer a na místo dorazili cca kolem 6 ranní. Na místo jsem nedorazila právě v nejlepší kondici, protože jsme s Darískem sdíleli jednu sedačku, ti kteří znají jak Dara tak mě, chápou, že mnoho pohodlí jsme si neužili :-) Naštěstí krušnou noc jsme si vynahradili v kruhu, kde Dar, i přes únavu hezky spolupracoval. A odměnou nám byl, dlouho zakletý CACIB :-)  Večer kolem 19 hodiny jsme se vydali na dalekou cestu domů. Dar byl tak unavený, že se hned uvelebil a spal celou cestu jak mimino, se mnou to bylo o poznání horší, ale hřál mě pocit, že alespoň Darísek si trochu odpočine. Domů jsme dorazili kolem 6 ranní. Výlet to byl náročný a příště asi budeme muset mít s Darem každý svou sedačku :-)

 

CACIB Leeuwarden (NL) - Vítěz třídy šampionů, CACIB

Pod obrázkem najdete několik nových Darových fotek.

2. 4. 2010

Dykumos Deives Odakota DeCairo ( Cairo )

Cesta tohohle úžasného chlapečka do Prahy byla hodně náročná a zdlouhavá. Jak už to bývá jeho příchod jsme neplánovali, byla to velká náhoda. Dva týdny zpátky jsem se dozvěděla, že tenhle drobeček měl společně se svou sestřičkou namířeno do Litvy, za novými majiteli, ale kvůli nejasnostem v dokladech se zasekl v Dánsku. Pro mě zcela nepochopitelně, byl tohle důvod proč si ho jeho budoucí páničci řekli, že už ho nechtějí a tak jeho chovatelka začala hledat pro Caira jiný domov. Nebudu popisovat ty probdělé noci a zvažování pro a proti. Nakonec jsem se spolu s kamarádkou rozhodly, že si mimčo vezmeme. Uplynul další týden a ve středu večer jsme se dozvěděly, že druhý den ráno vyrážíme svěr Dánsko pro našeho chlapečka. Vyrážely jsme plné naděje a veselí, jak si už za pár hodin povezeme domů miminko, ale to jsme ještě netušily jaké šílenosti nás čekají. Místo, aby jsme popadli Caira a hned jely domů, jsme v Dánsku strávily neplánovaně ještě celou noc a celý den a bojovaly s úředním šimlem a obrovskou hloupostí. Krásný článek o naší cestě do Dánska si můžete přečíst ZDE je z pera další kamarádky a účastnice zájezdu :-)

Naštěstí vše dobře dopadlo a všichni jsme se v pátek v noci dostali v pořádku domů :-) Cairo našel svůj domov u kamarádky Barbory Kozové a jejícho skvělého RR kluka Draka ( Baby Dragon Zulaykha).  Jsem si jistá, že vytvoří skvělou smečku a to i díky Cairově skvělé povaze, na které celé to bláznění nezanechalo následky. Cairo je stále veselý, nebojácný a temperamentní ridgebačí kluk.  Přeju mu do života jen to nejlepší, hlavně zdraví, klid a lásku celé velké smečky a spoustu kamarádů.

No a já jsem si Caira nechala ve spoluvlastnictví a časem nás spolu uvidíte na nějakých výstavách :-) a pokračování jeho příběhu můžete sledovat na našich stránkách.

ZDE najdete fotky z naší cesty pro Caira.

ZDE jsou fotky z Cairových 3. měsíčních "narozenin" :-) Za většinu fotek děkuju Daně Marečkové a v její gelerii se můžete podívat na nejpovedenější fotky :-)

Z - Rhodesie gallery