Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home2/adargo/public_html/main/modules/mod_jt_superfish_menu/tmpl/default.php on line 23
free templates joomla

Novinky 2010

7. 3. 2010 

 Počasí nás navnadilo a vypadalo to už na příchod jara, ale tento víkend se nám zima vrátila v plné parádě. I přes to jsme se nevzdali našich obvyklých, dlouhých procházek. V sobotu jsme vyrazili s Tessinkou a Irčou do Hostivařského parku a dnes, ještě s Verčou a Sárou, do Klánovického lesa.  Protože neděle nám kromě mrazu, přinesla i jasnou a slunečnou oblohu, vytáhla jsem po delší době i foťák :-) Procházka byla super a na fotky se můžete podívat ZDE.

23. 2. 2010

Minulý týden jsme i s rodinou vyrazili na pár dní na hory, do našich zamilovaných Krkonoš. Krátká dovolená se moc povedla, zažili jsme všechny druhy počasí, které zimní hory umí nabídnout a skvěle si to užili. Darísek si osvěžil běhání u běžek a práci v postroji a musím říct, že si všechno pamatuje a jde mu to jako profíkovi :-)

Na horách jsme také pořádně vyzkoušeli Darovu novou bundu, kterou nám ušila naše kamarádka a začínající návrhářka Markéta Stojanovská. Její další tvorbu najdete na jejích webových stránkách http://www.kofolinka.cz/  . Bunda se osvědčila, krásně sedí, je měkká, nikde nedře ani nepřekáží a Dar ani neví, že jí má na sobě, při tom krásně hřeje a neprofoukne :-) Prostě je super :-)

Fotky z Krkonoš a několik z všedního venčení najdete pod obrázkem.