Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home2/adargo/public_html/main/modules/mod_jt_superfish_menu/tmpl/default.php on line 23
free templates joomla

Novinky 2010

27. 1. 2010 

 V sobotu jsme byli na mezinárodní výstavě v Trenčíně. Spolu s Nikol, Creasym a Aiven jsme si udělali prodloužený víkend a neděli jsme strávili v Nizkých Tatrách. Výstava se povedla a Creasymu i Darovi se moc dařilo. Creasy si vyběhal známku výborný 3 a Dar, ve třídě šampionů, výborný 1, CAC a res. CACIB.

CACIB Trenčín (SK) - Vítěz třídy šampionů, CAC a res. CACIB

 

20. 1. 2010

Přinášíme úžasnou zprávu :-) V ch. s. Qwandoya čekají miminka :-) Kirušky a Grandovo Ukrajinské námluvy byly úspěšné a tak se koncem února těšíme na spoustu zrzavých kuliček  :-)  Holky moc gratulujeme a moc se těšíme :-)

Více zde : www.qwandoya.com/

17. 1. 2010

V neděli jsme si užívali, již tradiční procházku na Dívčích hradech. Fotky i report si můžete prohlédnout tradičně u Ivany a Fanči ZDE.

 

foto: Ivana 

16. 1. 2010

V sobotu jsme vyrazili na naší první výstavu v novém roce. A to do německého Norimberku. Společnost nám dělala Nikol a Creasy. Již tradičně jsem vystavovala jak Dara tak Creasyho a kluci byli moc šikovní, škoda, že výsledky nebyli trochu lepší :-)

CACIB Norimberk - Výborný