Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home2/adargo/public_html/main/modules/mod_jt_superfish_menu/tmpl/default.php on line 23
free templates joomla

ZOP, ZZO

17. 11. 2009 
Ve stejný čas, kdy jsem měla možnost přihlásit nás na ZZO přišla šance složit i zkoušku ZOP. A tak jsme se dnes ráno vydali, opět s Dančou a Dantíkem, do ZKO Rychety. Tentokrát bylo na zkoušku přihlášeno 17 pejsků. My s Darískem jsme šli jako uplně první a Danča s Dantíkem hned po nás. No alespoň jsme to měli rychle za sebou :-) Darísek byl i tentokrát moc šikovnej a zkoušku zvládl moc dobře, stejně tak i Danča s Dantíkem, gratulujeme :-)
Tím jsme završili náš letošní příděl a protože nás cvičení baví, pustíme se do nácviku dalších disciplín a když nám to půjde, příští rok možná nějakou zkoušku přidáme :-)  

Dar úspěšně složil zoušku ZOP!!!

14. 11. 2009
V sobotu pro nás byl důležitý den, byli jsme přihlášení za naši první zkoušku ZZO ( Zkouška základní ovladatelnosti ) a to v ZKO Polerady, prostřednictvím ČKRR. Spolu s námi jela na zkoušku i Danča s Dantíkem.  Přiznám se, že jsem byla hodně nervózní. Dar sice všechny cviky uměl, ale nevěděla jsem přesně  jak bude všechno probíhat, jak se bude Dar soustředit právě v tu chvíli, když přijdeme na řadu a v neposlední řadě jak nám bude přát počasí :-) Naštěstí vše dopadlo víc než skvěle. Dar byl soustředěný a moc šikovný a jeho pověstný klid ho neopustil ani u zkoušky :-) Všechny cviky jsme zvládli skvěle až na, pro nás trochu prokletý, aport. Tady máme ještě rezervy a na jejich odstranění budeme pořádně pracovat :-)
Dantík s Dančou zkouškou prošli bez zaváhání a se skvělým výsledkem.
Protože se ten den kolem celého cvičáku odehrávaly hony, cestou domů jsme se ještě stavili na Lhotě a nechali kluky proběhnout a uvolnit se po náročném dni. Jsem na Dara pyšná jaký je to šikula a neodpustím si trochu otřepanou frázi, že je ten můj kluk nejen krásnej a úžasnej, ale i šikovnej :-) I když já to vím už dávno :-)

Dar úspěšně složil zkoušku ZZO!!!

 V předešlých dnech se nám povedlo, při vzácně slunečném počasí, nafotit ještě pár podzimních fotek.
Najdete je ZDE
 
Přidala jsem fotky nových obojků a vodítek.