Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home2/adargo/public_html/main/modules/mod_jt_superfish_menu/tmpl/default.php on line 23
free templates joomla

Podzimní Lhota a coursing

1. 11. 2009

Dnes se konal bodovací závod Memorial Karla Grünwalda. I přes to, že mě trápí nachlazení jsem se rozhodla, že se na závod vypravíme. Darísek je totiž v chladnějších obdobích roku daleko aktivnější než v létě, to se nejraději jen opaluje :-) a polehávání u mé postele ho moc nebaví :-) Oba běhy zvládl na jedničku, běhá spolehlivě a rychle a moc ho to baví. Tentokrát nám součet bodů stačil na krásné 3. místo. V Kralupech nám dělali společnost Dana s celým trojlístkem a Irena s Tessinkou. Tessinka a Vincent si také zazávodili a šlo jim to moc dobře, Dantík si zase splnil poslední licenční běh a tak nám příště přibude další velká konkurence :-)  I když počasí bylo mrazivé a zamračené, závod se vydařil.

30. 10. 2009

Na jednu procházku jsme v týdnu vyrazili na Lhotu, společně s Danou a smečkou z rhodesie a Luckou a mladým maďarským ohařem Deanem. Písečné pláže jsou teď liduprázdné a jako dělané na procházku s našimi zrzouny.

Podzimní galerii si můžete prohlédnout ZDE a také u Danči.