Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home2/adargo/public_html/main/modules/mod_jt_superfish_menu/tmpl/default.php on line 23
free templates joomla

České Budějovice a Ellinka

25. 10. 2009

Hned v neděli jsme vyrazili do Sadské na procházku s Kamilou a Darovou maminkou Ellou. Ta je v 6 letech a po 3. vrhu ve skvělé kondici a s Darískem si skvěle zaběhali. V její přítomnosti je Darísek hrozně spokojený a celou dobu blbnul jako štěně :-)
Dar s mamkou Ellou :-)
Ella Saranga

24. 10. 2009

Dnešní sobotu jsme se vadali, spolu s Dančou a Dantíkem, na výstavu do Českých Budějovic. Posuzoval rakouský rozhodčí Franz Zimmermann. U výstavního kruhu jsme se sešli se spoustou přátel a všem se nám tentokrát vedlo skvěle. Do třídy otevřené jsem nastoupila, již tradičně :-) , s Creasym (Desmond Fontanesia) a vyběhali jsme skvělé V2 a res. CAC :-) Jsem moc ráda, že nám to spolu tak hezky jde :-) Hned nato jsme ve třídě šampionů nastoupili s Darískem. Dara výstava tentokrát bavila a vystavoval se opravdu moc hezky a vyběhali jsme tentokrát V4. Pan rozhodčí nám napsal moc hezký posudek, kde pochválil hlavně Darískovu hlavu a předhrudí :-)  V mezitřídě se skvěle prezentoval Dantík a vybojoval krásnou známku V3 :-)

Všem moc blahopřejeme a fotky a další výsledky můžete vidět ZDE.

CACIB České Budějovice - Výborný 4