Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home2/adargo/public_html/main/modules/mod_jt_superfish_menu/tmpl/default.php on line 23
free templates joomla

Vysočina a BOB Brassi

30. 8. 2009     

V neděli jsme všichni odpočívali a vydali se na procházku na Dívčáky. Účast byla takřka kompletní a i s novými přírůstky je nás už pořádná smečka :-) Procházka byla super :-)

Tady se můžete podívat na fotky jak z procházky tak z našecho několikadenního pobytu na Vysočině :-)

Zde

A tady jsou fotky z prochajdy od Fanči - zde.

  29. 8. 2009

Dnes se konala Mezinárodní výstava v Mladé Boleslavy. Tentokrát Darísek odpočíval doma a já se jela podívat na kamarády a fandit. Byl to skutečně nezapomenutelný den :-) Darova sestřička Aliss Brassila Zulaykha je 4 měsíce po štěňátkách v úžasné kondici a její nedávné mateřství na ní nikdo nepozná :-). A tak není divu, že její návrat na výstaví pole byl přímo fantastický. V ohromné konkurenci (přihlášenách 97 RR) si vyběhala CAC, CACIB i BOB!!!!! Jako bonus Brassilka splnila podmínky k udělení titulu Český šampion!!! Jsme na vás holky moooc hrdí :-) Tento víkend měli výstavní premiéru i Brassilky děti a ani ty se rozhodně neztratili :-) Více se podívejte zde.

Ani Hanka s Kirou nezahálely a ve třídě šampionek si vybojovaly 1. místo a CAC a ještě res. CACIB :-) Výborně holky, jen tak dál :-) !

Tady si můžete přečíst report z výstavy a prohlédnout fotky od Fanči - zde.