Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home2/adargo/public_html/main/modules/mod_jt_superfish_menu/tmpl/default.php on line 23
free templates joomla

Coursing Cup Křešín

4. - 5. 7. 2009

Tento víkend jsme strávili na Coursing Cup v Křešíně. Protože Dara běhání za střapečkem před časem začalo bavit, rozhodla jsem se, že si zkusíme vyběhat licenci. Počasí bylo sice skvělé pro vodní hrátky, ale běhání příliš nepřálo. Sluníčko pražilo a bylo veliké dusno, kromě toho dráha byla opravdu náročná, dlouhá a z větší části do kopce. Pejskové vyhledávali stín jak to jen šlo a horké počasí jim zpříjemňovala možnost osvěžení pomocí hadice s vodou. Bohužel Darísek takovému osvěžení skutečně neholduje, spíše naopak :-) .

I tak Dara běhání bavilo a i přes povinost běhat s košem (sice je na něj zvyklý, ale běhal s ním poprvé) si v sobotu suverénně splnil dva společné licenční běhy. V neděli se nám už dařilo méně. Dar sice chuť běhat měl, ale únava, horko a dusno vykonaly své a tak se nám poslední běh nepovedlo dokončit. Shodou okolností se při prvním běhu Darovi podařilo střapec chytit pár desítek metrů od startu a považoval věc za vyřízenou. Při odpoledním běhu sice krásně vystartoval, ale v půlce trati se zastavil. Když se střapec dal znovu do pohybu sice se ještě rozeběhl a střapeček ještě zakousl, ale běh nám už nemohl být uznán. Podcenila jsem náročnost dvoudenního běhání v takovém počasí. No, je to poučení pro příště. Pro dokončení licence nám tedy chybí splnit poslední sólový běh.

Coursing Cup Křešín - splněny 2 licenční - párové běhy

fotky z coursingu od Pavly Gašpárkové

fotky z coursingu od Adriany Vávrové